Ubytování na ostrově Usedom Usedom ostrov - Ráj na Baltském moři

+49 38375 244 244

 Usedom Tourismus GmbH

Dovolená v císařských vilách jako za císaře.
Nově zrekonstruované budovy v barokní, klasicistické, alpinské, skandinávské nebo italské architektuře jistě svědčí o vkusu jejich stavitelů a v dnešní době obklopují turisty atmosférou císařského období.

Apartmány vysoké kvality
Apartmány vysoké kvality - luxusní a útulné. V apartmánech na ostrově si přijdou na své rodiny díky nezapomenutelné dovolené. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, dovolená v každém ročním období je možná všude.

Welnesshotely Povstaň a leť! Z útulné postele do Welnesshotelu na ostrově rovnou ke Kleopatřiným lázním s aromatickými masážemi a aquafitness. Utečte z každodenního života. Dejte si pauzu. Toho lze dosáhnout nejlépe v usedomských lázeňských hotelech, které jsou roztroušeny po celém ostrově.

Domy s doškovou střechou, které tak charakterizují ostrov, nabízí čistou romantiku. Mořští orli jež krouží nad rybářskými loděmi, se houpají u pobřežních vod, zatímco slunce v úchvatné kulise nedotčeně pluje po obloze.

Exklusivní ubytování s jedinečnou hodnotou V apartmánech na nejdelším molu v Německu je k moři tak blízko. Nechte se vyhřívat teplými slunečními paprsky ranního slunce. Zažijte pocit beztíže jako by jste byli v ,, plovoucích domech,, v srdci přírody ve městečku Krummin. To musíte zažít! Sny pod plachetnicí najdete u ,, Bílé duny,,, která byla postavena v roce 1909 v tradičním námořnickém stylu, nabízí 20 postelí pro pohádkovou dovolenou u majáku ve městě Karnin. Zde můžete se svou drahou polovičkou společně využívat whirpool masáže nebo snídani do postele s výhledem na stetinský přístav. Pokud se vám líbí zámky, musíte navštívit vodní zámek ve městečku Mellenthin s tradiční kuchyní, pekárnou a kavárnou.

Hvězdičkové prázdniny v hotelu. Na ostrově Usedom se každá hvězdička počítá. Prvotřídní kvalita je pro usedomské hotely zásadní. Je jedno kolik má hotel hvězdiček, zažít nádherou dovolenou můžete vždy na nejvyšší úrovni. Pokaždé si užijete tu nejlepší kvalitu, jakou vám můžeme nabídnout.

Zurück zur letzten Seite
Nach oben scrollen
© 2016 - Usedom Tourismus GmbH - usedom.de
<