Wellness na ostrově Usedom Usedom ostrov - Ráj na Baltském moři

+49 38375 244 244

 Usedom Tourismus GmbH

Zdraví a rekondiční pobyty
Usedom uzdravuje. Mořské klima posiluje imunitní systém: plážové procházky vás udržují v teple a jsou zdravé. V chladném větru a příjemného čerstvého vzduchu dýcháte ten nejčistší vzduch. Společné setkání slunce, větru a vln přináší na ostrov aerosoly – které jsou potěšení pro tělo i mysl, jsou to speciální mořské soli, které pomáhají uvolňovat a čistit průdušky. Zvýšení výkonu a výdrže při sportu je samozřejmé. Je to i vědecky dokázáno, když dlouhé procházky po více jak 70 metrů široké pláži posilují imunitní systém a také podporují dobrou náladu.

Síla moře: bouřlivý příliv, čistá mořská voda, burácení vln, to vše je nejen působivé, ale také zdravotně nezávadné. Pro thalasso terapii na ostrově jsou ty nejlepší podmínky, díky své poloze. Od nepaměti je mořská voda považována za cennou a zdravou. Voda pomáhá proti stresu a únavě, právě přes zimu, kdy jsou kratší dny a dlouhé noci. To podporuje a obnovuje tělo i duši. Voda a moře jsou tedy skutečně prospěšné wellnes prostředky pro relaxaci na ostrově. V případě, když je klidné moře a vítr jemně fouká, přeš vlny, vybízí Baltské moře k zamyšlení a snění. Jako žádné jiné místo v Německu nemá tak bohaté lázeňské zařízení ve městech. Každý z nich nabízí jedinečnou nabídku k rozmazlování, od čokoládové masáže po pivní lázni či koupání ve slané vodě. Kvalita. Magické to slovo pro Usedom. Více jak tisíc nabídek a služeb čeká jen na Vás. Od Aqua reflexní masáže, lávové kameny, Rhassoul či Reiki.
Wellnes na Usedomu to není jen v hotelech či termálech, ale ty nejlepší nabídky jsou zdarma na čerstvém vzduchu pod modrou oblohou. Obzvláště v chladném období. To přináší dobrou náladu a chuť do života. Prostě nechat vítr hladit po tváři – to je čistá energie.
Několika kilometrů dlouhá bílá písčitá pláž, jež je přírodní synergií vody a lesů, v mírném klimatu se slaným čistým vzduchem, jsou ideální pro ty, kteří chtějí dělat něco pro své tělo a zdraví.

Zurück zur letzten Seite
Nach oben scrollen
© 2016 - Usedom Tourismus GmbH - usedom.de
<