Rodinná dovolená v Baltském moři Usedom ostrov - Ráj na Baltském moři

+49 38375 244 244

 Usedom Tourismus GmbH

Usedom pro malé i velké

Malí stavitelé hradů a děti jsou na ostrově srdečně vítáni. Mnoho hotelů a apartmánů nabízí dobrodružství a dokonce i celá města dostávají své hosty svou rodinnou přívětivostí, tzv. ‚Koruna krále Gustava‘, je to ocenění, které uděluje po tři roky federace cestovního ruchu Mecklenburska předního pomořanska, těm hotelům, a apartmánům, které mají ty nejlepší nabídky pro dovolenou rodin s dětmi.

Stavění hradů z písku, hledání mušlí a hloubení hlubokých děr na pláži. Německé největší hřiště na hraní, 42 km jemné bílé pláže je jako stvořené pro rodiny s dětmi. Rovné pláže a pět mol nabízejí ideální možnost vychutnat si kopeček výborné zmrzliny při procházce kolem moře a dun. Zatímco dospělí obdivují lázeňskou architekturu vil z 19. Století, užívají si děti horolezectví a experimentování na hřištích a zelených plochách, v lezeckém lese Nové Pudagly či na největším parku pro malé piráty v Trassenheide. Usedom má stále pro děti co nabídnout: obědy v dětské restauraci, mini župany, kola, ostrovní safari, motýlí farmu nebo minigolf. Pokud fouká mořský vánek, procházka po pláži je populární aktivita pro volný čas – pouštění draků. V zimě mohou velcí i malí si zadovádět na umělém kluzišti u mola v Heringsdorfu.

Populární atrakce pro rodiny s dětmi:

Phänomenta Peenemünde

Fyzika nemusí být nudnou záležitostí. To dokazuje Phänomenta v nejsevernějším cípu ostrova u města Peenemünde. Zde si můžete vyzkoušet a nechat se ohromit fyzikálními experimenty. Můžete například trabant, auto z DDR historie, uchopit a otáčet s jednou rukou. Nadšení mladí i staří mohou v bublině s bubnováním sfouknout svíčku nebo malovat s magnetickými poli – to vše od dubna do října v Phänomentě

Pirátský park Trassenheide Zlatokopecký tunel, hra Kogge ¨¨Globetrotter¨¨ nebo pirátská prádelna v Trassenheide je pravděpodobně největší hřiště na ostrově Usedom. Na zhruba 13 000 metrech čtverečních hotelu Seeklause můžete zažít nefalšované pirátské dobrodružství.

Termální koupaliště na ostrově

Koupání pro malé i velké, mladé i staré v Jantarovém termálu ve městě Zinnowitz je pro vás to pravé. Nebo můžete využít východo-mořské termální koupaliště ve městě Ahlbeck. Obě nabízejí pestrou a bohatou zábavu pro děti i jejich rodiče. Brouzdaliště, tobogány, bazény či sauny, kde můžete nechat své tělo odpočívat, když je venku škaredě.

Lanové bludiště Usedom

V lesích kolem přímořského letoviska Ückeritz je zručnost a smysl pro rovnováhu důležitá, protože lezení po lese v malých a velkých výškách je jedním z největších v Německu. Více jak padesát lezeckých prvků různé úrovně obtížnosti – od jednoho metru and zemí až do vznešených stromů s výškou kolem 15 metrů – je mezi rodiči a dětmi ve věku od šesti let oblíbené a zaručuje dostatek zábavy pro nudící se děti.

Sportovní pláže s nabídkou vodních sportů a surfařské školy

Je jedno jestli hledáte plážový volejbal, plachtění, surfování, kite surfing, vodní lyžování nebo weakboarding, ostrovní pláže nabízejí všechny tyto aktivity v dostatečném počtu. Správného učitele nebo průvodce lze nalézt na plážích přímořských letovisek včetně sportovní pláže ve městě Karlshagen, Trassenheide nebo v Zinnowitz. Ve všech přímořských městech naleznete nabídky vodních sportů.

Zurück zur letzten Seite
Nach oben scrollen
© 2016 - Usedom Tourismus GmbH - usedom.de
<