Námořnictvo u Baltského moře na ostrově Usedom Usedom ostrov - Ráj na Baltském moři

+49 38375 244 244

 Usedom Tourismus GmbH

Vody kolem ostrova Usedom jsou populární vodní cestou pro milovníky vodních sportů. Toky vod kolem ostrova jsou rájem pro plachtaře a milovníky všech vodních sportů. Celkem 38 velkých a malých přístavů nabízí pro milovníky vodních sportů bezpečná a moderní lůžka, také s pěti hvězdičkovým standardem. Je jedno jestli na východním moři, v Peenestrom, na Achterwasser nebo ve Štětínském přístavu, tam se všude nachází nejlepší obsluha pro kapitány.

K nejznámějším přístavům s dobrou infrastrukturou a četnými aktivitami patří přístavy v Ückeritz, Zinnowitz, Krummin se čtyř hvězdičkovou certifikací a Karlshagen, Peenemünde a Marina in Kröslin.

S pěti hvězdičkovou certifikací. Kdo nemá svojí vlastní loď, nemusí si zoufat, pro výlet kolem vod Baltského moře existuje mnoho půjčoven lodí. Můžete si vybrat mezi mnoha typy lodí jako například, plachetnice, malé motorové čluny a jachty.

Půjčovna jacht

Pokud chcete být šetrní k přírodě na Usedomu, není nic lepšího než si vybrat z velké nabídky elektrických lodí, potom můžete bez problému prozkoumat ostrovní vody. Veškeré lodě můžete znovu naložit při zastavení ve všech přístavech na ostrově. Pronájem jachet pro výlety, můžete začít v přístavu Ückeritz, jež je výchozím bodem pro většinu cest kolem ostrova. Pokud nemáte zkušenosti s kapitánováním, není nic jednoduššího, než si v jakémkoliv přístavu můžete naplánovat s vlastním kapitánem individuální výlet po ostrově. Totéž platí i pro přírodní přístav Krummin a Marina v Krößlin.

Zurück zur letzten Seite
Nach oben scrollen
© 2016 - Usedom Tourismus GmbH - usedom.de
<