Aktivní a sportovní dovolenou v Baltském moři Usedom ostrov - Ráj na Baltském moři

+49 38375 244 244

 Usedom Tourismus GmbH

Ať už pěšky nebo naboso, s Nord Walking vybavením nebo s tradiční vycházkovou holí: pro chůzi můžou turisté využít více než 445 kilometrů čtverečních panenské přírody na ostrově. Dlouhé písečné pláže, útesy, bukové lesy a velké písečné duny náleží k ostrovu, jako jeho obraz.

Aktivně na 42 kilometrů dlouhé pláži. Panoramatický výhled na obzoru, na čerstvém vzduchu pro dlouhé procházky na sběr mušlí či jantarových úlomků. Přímo za dunami se nachází nejdelší plážová promenáda v Evropě, která začíná v ‚Třech císařských lázní‘ – Bahnsin, Heringsdorf, Ahlbeck až do přístavního polského města Swinoujscie. Ona je svědkem architektury, která vytváří nádhernou atmosféru zlatého věku architektury na ostrově. Pláže a promenády jsou populární destinací nejen pro turisty, ale také pro Nord Walking či běžce. Pro tréning na každoroční maraton na ostrově Usedom nabízí ideální podmínky.

Z pláže … do vnitrozemí
Klikatými cestičkami kolem rybářských vísek, lesů a luk, na nichž se objevují vzácné druhy ptactva. Pokud je na pláži moc větrno, můžete ustoupit do vnitrozemí ostrova s malebnými vesnicemi a kvetoucími slanisky. Ocitáte se tak blízko přírody jako nikdy předtím. Usedomská příroda je tak rozmanitá, že to překvapuje i znalce přírody. Domácí koláče a káva to je odměna, která na vás čeká, když absolvujete jednu z pěších tras po ostrově. Turistické trasy a cyklostezky mají více jak 500 kilometrů.

Každý kdo by chtěl poznat Usedom z blízka

Přírodní park Usedom: ráj pro milovníky přírody a aktivní turisty. Tyto aspekty ostrova jsou tak rozmanité, jak pro flóru, tak faunu. Nachází se zde více než 280 druhů ptáků, přičemž zde žije také jedna z největších populací v Německu vůbec, a to mořští orli. Zejména na jaře a na podzim jsou na Usedom tisíce hus, kachen a jeřábků, kteří sledují pobřeží cestou z jejich zimoviště. Pro milovníky rybaření Usedom nabízí hlavně štiky, candáty a okouny.

S kolem kolem ostrova

Pohodlnost a rychlost na kole přes více jak 180 kilometrů cyklistických stezek. Tato síť na ostrově s mnohými půjčovnami kol nabízí bohatou nabídku služeb. Dětská, jízdní, krosová, závodní či elektrická kola si můžete vypůjčit ve více jak 100 stanicích na celém ostrově i přilehlé pevnině. Pokud se ztratíte na ostrově, není nic jednoduššího než se vrátit zpět vlakem, který spojuje všechna důležitá města na ostrově a vytváří tak hustou dopravní síť.

Poznání Usedomu

Hurá za dobrodružstvím. Pro průzkumníky nabízí ostrov dostatek možností. Volnočasové aktivity nabízejí více jak šedesát poukazů na využití doplňkových služeb v turistických rekreačních zařízeních na Usedomu. Sdružuje nabídky více než 30 partnerů v cestovním ruchu v regionu, včetně pěti dnů pronájmu Usedom Rad – Usedom na kole. Inovativní půjčovna kol s více jak 100 stanicemi po celém ostrově i mimo něj.

Jezdectví na slunném ostrově Usedom

Štěstí lidí je na hřbetu koně. Toto tvrzení platí i pro druhý největší ostrov v Německu. Jezděte po pláži či lukách nebo lesích s koňmi, když slunce vystoupá nad obzor a svěží vánek ve vašem obličeji, což je sen mnoha jezdců. Jezdectví může být vašim splněným snem. Koňské farmy, jezdecké kluby a ubytovny nabízejí dlouhé jízdy přes nekonečné přírody v zeleném vnitrozemí ostrova, pres luky a pole.

Zurück zur letzten Seite
Nach oben scrollen
© 2016 - Usedom Tourismus GmbH - usedom.de
<