+49 38375 244 244

 Usedom Tourismus GmbH

Táboření je více než jen jednoduchý způsob dovolené. Je to životní postoj, zápal a touha po volnosti. Mnoho krásných míst nabízí Usedom, jenž oplývá dálavou, kousek od rákosových pásů v idylické zátoce na Achterwasser, nebo na jednom zapomenutém jezeře v srdci ostrova pár kroků od kilometrové pláže, přímo za dunami v rozlehlých bukových a borových lesích.

Golfisté najdou na ostrově opravdový ráj na prvotřídních hřištích v úžasné přírodě. Jen malý kousek od východního moře čekají na golfisty dvě golfová hřiště. V Korswandtu nedaleko od ,,Tří císařských lázní , –Ahlbeck, Heringsdorf a Bansin‘‘, kde se nachází první německé devatenác-ti jamkové golfové hřiště (vč. Mulligan Loch).

Řemesla a tradice na Usedomu

Tradiční řemesla nemusíte obdivovat jen v muzeích. Řemesla se na ostrově předávají z generace na generaci a žijí na mnoha místech ostrova. Již po staletí přitahuje tradiční řemeslo umělce a milovníky. Inspirace charakteristickými vzory, jejich originalita a autenticita se nachází v každém řemeslném domě na ostrově, kde se kloubí moderní a historické dovednosti a tradice dodnes.

Ať už pěšky nebo naboso, s Nord Walking vybavením nebo s tradiční vycházkovou holí: pro chůzi můžou turisté využít více než 445 kilometrů čtverečních panenské přírody na ostrově. Dlouhé písečné pláže, útesy, bukové lesy a velké písečné duny náleží k ostrovu, jako jeho obraz.

Vody kolem ostrova Usedom jsou populární vodní cestou pro milovníky vodních sportů. Toky vod kolem ostrova jsou rájem pro plachtaře a milovníky všech vodních sportů. Celkem 38 velkých a malých přístavů nabízí pro milovníky vodních sportů bezpečná a moderní lůžka, také s pěti hvězdičkovým standardem. Je jedno jestli na východním moři, v Peenestrom, na Achterwasser nebo ve Štětínském přístavu, tam se všude nachází nejlepší obsluha pro kapitány.

Usedom pro malé i velké

Malí stavitelé hradů a děti jsou na ostrově srdečně vítáni. Mnoho hotelů a apartmánů nabízí dobrodružství a dokonce i celá města dostávají své hosty svou rodinnou přívětivostí, tzv. ‚Koruna krále Gustava‘, je to ocenění, které uděluje po tři roky federace cestovního ruchu Mecklenburska předního pomořanska, těm hotelům, a apartmánům, které mají ty nejlepší nabídky pro dovolenou rodin s dětmi.

Usedom není jen ostrov s nekonečně bílou pláží, který vypadá jako práškový cukr, ale ostrov pro vysněnou dovolenou. Vnitrozemí ostrova s divokými a romantickými krajinami, klidné zátoky a skryté zákoutí čekají na každého milovníka přírody. Ať už pěšky či na kole – i na podzim a v zimě nabízí ostrov působivé scenérie. Při procházce bukovým lesem či jízda v kočáře

Zurück zur letzten Seite
Nach oben scrollen
© 2016 - Usedom Tourismus GmbH - usedom.de
<