Ochrana osobních dat & Kontaktní údaje Usedom ostrov - Ráj na Baltském moři

+49 38375 244 244

 Usedom Tourismus GmbH

Ochrana osobních dat

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Uzavřením smlouvy souhlasí kupující po úspěšném splnění smlouvy se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi prodávajícího a to až do doby, dokud písemně nevyjádří nesouhlas s tímto zpracováním. Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo je opravit včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Na základě písemné žádosti zákazníka lze osobní údaje z naší databáze vymazat. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje zákazníků neposkytuje dodavatel  žádné další osobě, s výjimkou externích dopravců, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu nutném pro doručení zboží. Jednotlivé uzavřené smlouvy provozovatel archivuje, a to v elektronické formě tak, aby byly přístupné pouze provozovateli prodejny.

Facebook a jeho služby

1. Slovem „Facebook“ nebo „Služby Facebooku“ označujeme funkce a služby, které zpřístupňujeme, včetně funkcí a služeb poskytovaných prostřednictvím (a) našich webových stránek na adrese www.facebook.com a veškerých dalších licencovaných nebo partnerských webů Facebooku (včetně subdomén, mezinárodních verzí, widgetů a mobilních verzí); (b) naší platformy; (c) modulů plug-in pro sociální sítě, jako je tlačítko To se mi líbí, tlačítko Sdílet a ostatní podobné funkce a (d) dalších médií, značek, produktů, služeb, softwaru (například panelu nástrojů), zařízení nebo sítí fungujících v současné době nebo  v budoucnu. Facebook si vyhrazuje právo určit podle vlastního uvážení, že jeho konkrétní značky, produkty nebo služby podléhají zvláštním podmínkám a nikoli tomuto prohlášení o právech a povinnostech.
2. Jako „platformu“ označujeme sadu rozhraní API a služeb (například obsahu) umožňujících jiným osobám, například vývojářům aplikací a provozovatelům webů, získávat z Facebooku data nebo nám data poskytovat.
3. Jako „informace“ označujeme fakta a další informace o vás, včetně akcí realizovaných uživateli a osobami, které nejsou uživateli a využívají Facebook.
4. Jako „obsah“ označujeme cokoli, co vy nebo ostatní uživatelé přesFacebook Služby zveřejníte, poskytnete nebo sdílíte.
5. Jako „data“ nebo „uživatelská data“ označujeme veškerá data, včetně obsahu uživatele nebo informací o něm, která vy nebo třetí strany mohou získat z Facebooku nebo poskytnout Facebooku prostřednictvím platformy.
6. „Zveřejněním“ nebo „publikováním“ označujeme zveřejnění příspěvku na Facebooku nebo jeho jiné zpřístupnění prostřednictvím Facebooku.
7. Jako „použití“ označujeme využití, kopírování, zveřejnění nebo zobrazení, distribuci, úpravu, překlad a vytvoření odvozeniny.
8. Za „aplikaci“ považujeme libovolnou aplikaci nebo web, který používá platformu nebo k ní využívá přístup, a také všechny ostatní subjekty, které od nás získávají nebo získaly data. Pokud přístup k platformě již nepoužíváte, ale neodstranili jste veškerá od nás získaná data, bude se na vás pojem aplikace vztahovat do doby, než data odstraníte.

Ochrana osobních údajů Google

Tyto smluvní podmínky se týkají používání služby Google Analytics (dále jen „dohoda“) uzavřené mezi Google Inc. (dále jen „ Google“) a osobou vystupující jako druhá strana této dohody (dále jen „vy“). Tato dohoda upravuje Vaše užívání služby standard Google Analytics (dále jen „služba“).KLIKNUTÍM NA TLAČÍTKO „PŘIJÍMÁM“, DOKONČENÍM REGISTRAČNÍHO PROCESU NEBO VYUŽITÍM SLUŽBY POTVRZUJETE, ŽE JSTE SEZNÁMEN S DOHODOU A DOHODU V PLNÉM ZNĚNÍ PŘIJÍMATE A JSTE OPRÁVNĚN JEDNAT V ZASTOUPENÍ VLASTNÍKA ÚČTU, A ZAVAZOVAT JEJ ZPŮSOBEM V TÉTO DOHODĚ UVEDENÝM. Viz odkaz: https://www.google.com/analytics/terms/cz.html

Kontaktní údaje:
Informace podle § 5 TMG:
Usedom Tourismus GmbH
Hauptstrasse 42
17459 Seebad Koserow
Ředitel: Lisa Willenberg
Kontakt: Telefon: +49 (0) 38375 244 144
Telefax: +49 (0) 38375 244 145
E-Mail:Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
Registrace: zapsaná v obchodním rejstříku Stralsund pod číslem 5148
DIČ - IČO: 084-125-00289
Odpovědná osoba podle paragrafu 55 odstavec 2. RStV
Lisa Willenberg


Autorská práva k fotografiím a obrázkům

Autorská práva vlastní firma Usedom Tourismus GmbH a  její externí   fotografové. V případě dotazů nás kontaktujte emailem. . Neručíme za správnost údajů a nemůžeme Vám bohužel zde poskytnout jména autorů. Na vyžádání Vám poskytneme veškeré informace.

  • Henry Böhm
  • Andreas Dumke
  • Dirk Bleyer
  • Abenteuer Flusslandschaften
  • ***** a více informací na vyžádání
Zurück zur letzten Seite
Nach oben scrollen
© 2016 - Usedom Tourismus GmbH - usedom.de
<